Home
Zoom:

Nuldelijnsondersteuning

Doel:

De BNMO werkt met contactpersonen. Zij zorgen voor de sociale contacten en het lotgenotencontact in de afdelingen en kunnen ook de eerste begeleiding en ondersteuning bieden aan leden van de BNMO.
 


Werkwijze:

De BNMO werkt met contactpersonen. Zij zorgen voor de sociale contacten en het lotgenotencontact in de afdelingen en kunnen ook de eerste begeleiding en ondersteuning bieden aan leden van de BNMO.

Als er meer ondersteuning nodig is, kunnen de contactpersonen zo nodig een maatschappelijk werker inschakelen of doorverwijzen naar het Veteranenlokett.

Coördinatoren contactpersonen:



Contactpersoon:
Naam: Hoofdcoördinator Nuldelijnsondersteuning de heer F.A.M. Doppegieter
Telefoonnummer: 06-29353550
E-mail: f.doppegieter@bnmo.nl


Locatie (-s) waar u terecht kunt:

Afdeling Friesland
Bezoekadres: Mevrouw M.L. Moorlag
Telnr.: 06 – 46 19 54 26
E-mail: m.moorlag@bnmo.nl

Route / kaart



Afdeling Noord Nederland
Bezoekadres: De heer W. Veldkamp
Telnr.: 06 -24 39 65 14
E-mail: w.veldkamp@bnmo.nl

Route / kaart



Afdeling Zuid Holland
Bezoekadres: C. Passchier
Postadres: Mgr. W.M. Bekkerslaan 111, 3141 SJ Maassluis
Telnr.: 010-5920238
E-mail: c.passchier@bnmo.nl

Route / kaart



Afdeling Zeeland
Bezoekadres: Hans den Hollander
Webs.: www.bnmo.nl/afdelingen/zeeland/

Route / kaart



Afdeling Noord Brabant
Bezoekadres: Mw. J. van Vugt
Telnr.: 06-21147464
E-mail: mail@jokevanvugt.com
Webs.: www.bnmo-noord-brabant.nl/

Route / kaart



Afdeling Limburg
Bezoekadres: B.H.M. Deneer-Maassen (Berthy)
Postadres: Hofstraat 45, 6019 CC Wessem
Telnr.: 0475-562436
E-mail: b.deneer-maassen@bnmo.nl
Webs.: www.bnmo.nl/afdelingen/limburg/

Route / kaart



Afdeling Gelderland
Bezoekadres: I.M. Wopereis
Telnr.: 06-29498772
E-mail: irma.wopereis@bnmo.nl
Webs.: https://www.bnmo.nl/afdelingen/gelderland/

Route / kaart



Afdeling Utrecht/'t Gooi
Bezoekadres: Chris Hellinga
Postadres: Kastanjelaan 17, 1231XZ Loosdrecht
Telnr.: 06-53481297
E-mail: p.sepanian@bnmo.nl
Webs.: cchellinga@kpnmail.nl

Route / kaart



Afdeling Noord Holland
Bezoekadres: P. Glas
Postadres: Kennemerstraatweg 298, 1851 BH Heiloo
Telnr.: 06-51758710
E-mail: p.glas@bnmo.nl

Route / kaart




Doelgroep


- van tot jaar


Speciaal gericht op:
De volgende doelgroep (of -en):
- veteranen
- dienstslachtoffers


Specifieke doelgroep
Veteranen, overige (ex-) geuniformeerden en dienstslachtoffers


Gegevens ingevoerd: 31-1-2013 20:56:11
Laatste wijziging: 21-1-2020 12:21:44
Fout bij opvragen organisatie!